موفقیت ایران کرمان جوانان مسابقه

موفقیت: ایران کرمان جوانان مسابقه محمدرضا نوجوانان فارس فاتح کاتا نوجوانان نوجوانان و جوانان کشور

گت بلاگز اخبار بین الملل جولان بمب‌افکن آمریکایی بر فراز آسمان سواحل کره‌شمالی

وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد، یک بمب‌افکن این کشور بر فراز سواحل شرقی کره‌شمالی پرواز کرده تا به پیونگ‌یانگ از آمادگی آمریکا جهت مقابله با هر تهدیدی هشدار دهد.&n

جولان بمب‌افکن آمریکایی بر فراز آسمان سواحل کره‌شمالی

جولان بمب افکن آمریکایی بر فراز آسمان سواحل کره شمالی

عبارات مهم : آمریکا

وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد، یک بمب افکن این کشور بر فراز سواحل شرقی کره شمالی پرواز کرده تا به پیونگ یانگ از آمادگی آمریکا جهت مقابله با هر تهدیدی هشدار دهد.

به گزارش ایسنا، پنتاگون اعلام کرد، این نزدیک ترین پرواز یک هواپیمای نظامی آمریکایی به حریم شمال کره شمالی در قرن بیست و یکم بوده است.

جولان بمب‌افکن آمریکایی بر فراز آسمان سواحل کره‌شمالی

همزمان وزیر خارجه کره شمالی که در شرکت ملل متحد صحبت کرد، گفت، دونالد ترامپ به سوی خودکشی گام بر می دارد.

سخنان ری یونگ هو، وزیر خارجه کره شمالی در مجمع عمومی شرکت ملل متحد، تکرار بیانات روز سه شنبه مدیر جمهوری آمریکاست که خطاب به کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی گفته بود: مرد موشکی در مسیر خودکشی گام بر می دارد.

وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد، یک بمب‌افکن این کشور بر فراز سواحل شرقی کره‌شمالی پرواز کرده تا به پیونگ‌یانگ از آمادگی آمریکا جهت مقابله با هر تهدیدی هشدار دهد.&n

بر اساس گزارش خبرگزاری رویترز، وزیر خارجه کره شمالی با تکرار بیانیه اخیر رهبر این کشور یک بار دیگر مدیر جمهوری آمریکا را به لحاظ روانی آشفته و مبتلا به هذیان بزرگ منشی خطاب کرده و گفت، او بابت ترساندن کردن کره شمالی به نابودی کامل، پاسخی سخت دریافت خواهد کرد.

تنها چند دقیقه قبل از شروع صحبت وزیر خارجه کره شمالی در مجمع شرکت ملل متحد در نیویورک، پنتاگون منشتر شدن اطلاعیه ای از جولان یکی از بمب افکن های خود بر فراز مناطقی از شرق کره شمالی و ناحیه ای که میان دو کره عاری از تحرکات نظامی تعریف شده، خبر داد و آن را نشانه ای از جدیت واشنگتن در برابر واکنش‌ها بی ملاحظه پیونگ یانگ و برنامه هسته ای این کشور دانست.

پنتاگون اعلام کرد: این ماموریت نمایانگر توان ایالات متحده بود و پیامی رسا که مدیر جمهور آمریکا گزینه های نظامی متعددی جهت خنثی کردن هرگونه ترساندن در دست دارد. ما کاملا آماده ایم که از طیف گسترده توان نظامی مان جهت محافظت از آمریکا و متحدانش استفاده کنیم.

واژه های کلیدی: آمریکا | خودکشی | پنتاگون | آمریکایی | کره شمالی | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog