موفقیت ایران کرمان جوانان مسابقه

موفقیت: ایران کرمان جوانان مسابقه محمدرضا نوجوانان فارس فاتح کاتا نوجوانان نوجوانان و جوانان کشور

گت بلاگز بوشهر مجهز شدن مراکز بهداشتی عسلویه و چاه مبارک به تجهیزات آزمایش‌های ازدواج

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه استان بوشهر گفت: آزمایشگاه‌های مراکز خدمات جامع سلامت عسلویه و چاه مبارک به دستگاه های مدرن و استاندارد آزمایش های

مجهز شدن مراکز بهداشتی عسلویه و چاه مبارک به تجهیزات آزمایش‌های ازدواج

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، جاسم زارعی روز پنجشنبه در حاشیه مراسمی به این مناسبت درجمع خبرنگاران افزود: زوجین می توانند جهت انجام آزمایش های ازدواجی می توانند در روزهای زوج هفته به این مراکز مراجعه کنند و آزمایش های هورمونی و عفونی را در شهرستان انجام دهند.
وی اضافه کرد: دستگاه های آزمایشگاهی سل کانتر، الایزا ریدر و الایزا واشر با اعتبار 750 میلیون ریال به وسیله شبکه بهداشت شهرستان خریداری و در آزمایشگاه مرکز خدمات جامع سلامت شهری عسلویه راه اندازی شده است است.

عبارات مهم : سلامت

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه اظهارداشت: همچنین به همت یک خبر سلامت نیز دستگاه های اتوآنالایزر و الایزا ریدر با اعتبار 700 میلیون ریال به وسیله خیر سلامت و دستگاه الایزا واشر با اعتبار 150 میلیون ریال به وسیله شبکه بهداشت خریداری و در مرکز بهداشت چاه مبارک راه اندازی شده است است.
وی بیان کرد: با پیگیری های به عمل آمده آزمایشگاه مرکز خدمات جامع سلامت شهری عسلویه با راه اندازی دستگاه الایزا، آزمایش های تیروئید، اچ آی وی و هپاتیت بی و سی به صورت کامل انجام می گیرد.
زارعی افزود: با توجه به حجم بالای مراجعان به آزمایشگاه و لزوم تکریم زیاد ارباب رجوع و رعایت صرفه جویی در وقت مردم، آزمایش های قند و چربی، آزمون های کبدی، کارکرد کلیه و بعضی از آزمایش های دیگر را با دقت و صحت زیاد انجام می شود.
انتهای خبر /پ

واژه های کلیدی: سلامت | آزمایش | میلیون | بهداشت | دستگاه | 700 میلیون | آزمایشگاه | مراکز بهداشتی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog