موفقیت ایران کرمان جوانان مسابقه

موفقیت: ایران کرمان جوانان مسابقه محمدرضا نوجوانان فارس فاتح کاتا نوجوانان نوجوانان و جوانان کشور

گت بلاگز لرستان آغاز عضویت در کاروان های حج تمتع امسال

محمدی افزود: واجدان شرایط تشرف به سرزمین وحی که از 23 فروردین تا 21 اردیبهشت ماه با مراجعه به شعب بانک ملی جهت عضویت اولیه تشرف به حج اقدام کرده اند، می توانن

آغاز عضویت در کاروان های حج تمتع امسال

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛ رئیس شرکت حج و زیارت گفت: عضویت زائران در کاروان های حج تمتع امسال جهت انجام حج ابراهیمی به صورت همزمان در همه استانها شروع شد.

محمدی افزود: واجدان شرایط تشرف به سرزمین وحی که از 23 فروردین تا 21 اردیبهشت ماه با مراجعه به شعب بانک ملی جهت عضویت اولیه تشرف به حج اقدام کرده اند، می توانند به مدت 5 روز با مراجعه به سامانه haj96.haj.ir یا با مراجعه مستقیم به کاروان ها ، جهت نام نویسی در کاروانهای حج اقدام کنند.

وی گفت: عضویت کنندگان مرحله تکمیل ظرفیت باید از میان گزینه های موجود کاروان هایشان را گزینش کنند.

محمدی افزود: کاروان ها در 8 گروه قیمتی با توجه به درجه هتل ها و نوع پروازها قیمتشان مشخص شده است و بقیه خدماتی که به حجاج ارائه می گردد، یکسان است.

آغاز عضویت در کاروان های حج تمتع امسال

وی با بیان اینکه پروازهای حج امسال از دوم مرداد ماه با اعزام گروه های ستادی، عوامل آشپزخانه ها و دیگر مجموعه ها شروع خواهد شد گفت: کاروانهای مدینه قبل، 9 مرداد و کاروانهای مدینه بعد 20 مردادماه جهت انجام مناسک حج مشرف می شوند.

وی افزود:اعزام زائران از 9 مردادماه شروع و تا 3 شهریورماه ادامه دارد افزود: امسال 86 هزار و 500 زائر ایرانی در قالب 600 کاروان در 20 ایستگاه پروازی به مراسم حج تمتع اعزام خواهند شد.

انتهای پیامم

واژه های کلیدی: مدینه | آغاز | ثبت نام | کاروان | حج تمتع | لرستان |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog